B.I.D. services
kostkaCandela 2017

Kvalitní osvětlení nabývá na významu s tím, jak stále více času trávíme v urbanizovaném prostředí a přesouváme své aktivity do večerních hodin. Potřeba osvětlovat vnitřní, ale i venkovní prostory provází lidstvo od nepaměti. Při osvětlování venkovních prostorů se historicky nejprve jednalo o osvětlování důležitých lokalit, jako byla centra obcí a měst. V pozdější době se venkovní osvětlení stalo nedílnou součástí městského prostředí.

Úloha veřejného osvětlení jako neplacené služby obyvatelstvu nespočívá pouze v prostém nasvícení komunikací a veřejných prostranství pro potřeby orientace a pohybu osob. Vedle této základní role je nutno zdůraznit i jiné funkce, které zastává. Především pomáhá udržovat veřejný pořádek a podílí se na snížení kriminality. Dále zvyšuje bezpečnost dopravy a v neposlední řadě přispívá ke zvýšení atraktivnosti měst a obcí. Současně se všemi těmito funkcemi musí být soustavy veřejného osvětlení energeticky nenáročné, snadno ovladatelné, s nízkými servisními náklady a s dlouhou životností.

Candela 2017 je pátým ročníkem konference zaměřeným na veřejné osvětlení.


Na konferenci Candela 2017 se zaměříme např. na koncept veřejného osvětlení, výběr vhodných technických produktů, poctivého dodavatele, ukážeme si, jak se vyvarovat chybám, které by mohly mít negativní následky. Také se podíváme na nové technologie a moderní trendy. V neposlední řadě budeme hovořit o možnostech financování včetně inovativních metod, potřebné legislativě a úsporách energií.

Cílem konference je prezentovat a analyzovat nejmodernější poznatky a trendy v oblasti osvětlení a osvětlovací techniky. Konference tak vytváří půdu pro výměnu cenných informací, prostor pro diskuze, navazování kontaktů a společenská setkání napříč obory. Konference je určena pro zástupce samosprávy obcí, projektanty, architekty, realizátory elektroinstalací, prodejce, investory, stejně tak i pro provozovatele a správce osvětlení.


Za tým B.I.D. services, Vás zve

Radek AdámekCandela 2017
Program
Sbornik
<<    07 / 2021    >>
PÚSČPSN
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31