B.I.D. services
kostkaDaňová kontrola - Jak (ne)jednat s finančním úřadem

Hospodářská krize měla v posledních letech řadu důsledků pro firmy, ale také pro daňovou správu, jíž se snížilo inkaso některých daní. Jedním z důsledků krize se tak stala snaha o zvýšení efektivity výběru daní a s ní spojená vyšší intenzita daňových kontrol i jejich "hloubka". Daňová kontrola již tedy není pouze kontrola shody čísel v účtech, ale také ověřování účelovosti a dalších aspektů. Tato konference by Vám měla odpovědět na řadu otázek ohledně daňové kontroly a jednání s finančním úřadem.

Přednášející: zástupci daňové správy, daňoví poradci a advokáti, zástupci daňových subjektů

Konference určena pro: obchodní společnosti, podnikatele, účetní, hlavní účetní, majitele, ředitele, finanční ředitele, podnikové právníky

Jak se cítíte, když otvíráte obálku s modrým pruhem? Čekáte, až se správce daně ohlásí, že přijde na kontrolu? Jste nervózní nebo máte přímo strach?


Nebojte se a přijďte na naši společnou konferenci! V daňovém řízení máte povinnosti, ale také práva. Ukážeme vám, jak svá práva využít a jak správně jednat se správcem daně. Uslyšíte jak názory daňové správy, tak názory daňových subjektů a daňových poradců.


Cíl konference: ukázat jak správně komunikovat s finančním úřadem pochopit, jak funguje daňová správa, jak se připravit a úspěšně projít daňovou kontrolou, prevence – neboli jak se vyhnout doměrkům z daňových kontrol


Globální cíl konference: podpořit dobré vztahy daňových subjektů s daňovou správou

Konference je pořádána ve spolupráci s účetní a poradenskou společností Fučík a partneři.

Lukáš Kosina

manažer konference

Daňová kontrola - Jak (ne)jednat s finančním úřadem
Program
Sbornik
<<    07 / 2021    >>
PÚSČPSN
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31