B.I.D. services
kostkaInvestiční a obchodní příležitosti v postsovětských republikách

Země Evropské unie jsou v posledních dvaceti letech naším hlavním a dominantním obchodním partnerem. To v době prosperity a hospodářského růstu přinášelo díky existenci volného trhu řadu výhod. Naše závislost na zemích Eurozóny, především pak na Německu tím ale vzrostla na neúnosnou míru. Nynější otřesy v eurozóně se tak přenášejí i k nám a českým podnikům chybí odbyt. 

Tato situace vede řadu představitelů státu i podniků k hledání nových, dříve hojně využívaných, trhů. Těmi jsou především země bývalého Sovětského svazu, kde již úspěšně působí řada českých firem.

Jaké jsou podmínky investování a exportu do jednotlivých zemí bývalého SSSR? Jaké jsou možnosti získání podpor, pobídek a daňových úlev od MPO, Czechtrade a jednotlivých států? Jaké jsou novinky v oblasti cel? Na jaké právní předpisy a podmínky podnikání se musí investor/exportér připravit? Jaké jsou podnikatelské zvyklosti v těchto zemích? Jaké jsou možnosti financování investic v těchto zemích? V jakých průmyslových sektorech je možnost expanze?

Na tyto a mnohé další otázky budou odpovídat zástupci relevantních podniků a institucí.

Konference by měla účastníkům zprostředkovat základní informace o podmínkách a možnostech exportu a investic do těchto zemí a vybavit je důležitými kontakty na společnosti a instituce, které jim se startem na těchto trzích pomůžou. Konference bude zaměřena především na Rusko a budou zmíněny i některé další dynamické země v regionu.

Lukáš Kosina

manažer konferencí
777 153 444

Investiční a obchodní příležitosti v postsovětských republikách
Program
Sbornik
<<    08 / 2021    >>
PÚSČPSN
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Partner konference:
Enviros

Pod záštitou:
MPO

Ve spolupráci:
ABF
Komora pro hospodářské styky se SNS

Mediální partneři:
i-ru.cz TZB - info
Ceska informacni agentura, s.r.o. FCC PUBLIC
Businessinfo Edumenu