B.I.D. services
kostkaParkování ve 21. století

Parkování se stává jedním z největších problémů života ve městech. Přitom optimální řešení uspokojující všechny strany neexistuje. Při zachování stávajícího trendu, kdy počet aut se neustále zvyšuje, už dávno nelze nalézt řešení vyhovující všem. 

Co mohou dnes města udělat pro to, aby se jejich obyvatelům parkovalo dobře?  Opatření, která se již dnes běžně dělají, je mnoho - rozbory dopravní a parkovací situace, matematické modely, odborné odhady vývoje, využití dat a moderních IT technologií (Smart City a Internet věcí). 

Možných přístupů a strategií je mnoho, ne vždy se ale vedení měst podaří i přes sofistikované řešení, uspokojit své obyvatele.  Dialog s občany je tedy i v tomto případě nedílnou součástí celé strategie, mnohdy jednou z nejdůležitějších...

Naše konference chce nabídnout na jedné straně pokročilé zkušenosti měst v oblasti řešení parkovací situace, na druhé straně možnost dialogu a sdílení zkušeností.  Na konferenci uslyšíte odborníky, zastupitele měst i pracovníky úřadů.


Přijďte nám říct i Vy, s jakými problémy se ve vašem městě potýkáte, přijďte se inspirovat, poslechnout si jaké chyby už udělali jinde a zvolit optimální parkovací strategii pro své město. 


Na setkání s Vámi těší

Gabriela Licková
manažerka konference

a tým společnosti B.I.D. services, s.r.o.

Parkování ve 21. století
Program
Sbornik
<<    07 / 2021    >>
PÚSČPSN
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Hlavní partner konference:
CSOB

Partner konference:
Altron

Mediální partneři:
MODERNI OBEC Energetika
Edumenu Elektro s napisem
Energie 21 Euractiv
Vinselekt Michlovský TZB - info
Pro města a obce