B.I.D. services
kostkaStart českých PPP v dopravní infrastruktuře

Asociace pro rozvoj infrastruktury ve spolupráci s Ministerstvem dopravy ČR


Start českých PPP v dopravní infrastruktuře


16. duben 2015, Slovanský dům, Praha


Ministr dopravy ČR, Dan Ťok představí záměr a podporu využití modelu PPP při akceleraci realizace projektů dopravní infrastruktury

  • Oficiálně budou představeny pilotní PPP projekty v rezortu dopravy
  •  Předpoklady úspěchu a očekávání veřejného a soukromého sektoru budou předmětem panelových diskuzí
  • Je potvrzena účast vedoucích infrastrukturních investorů, stavebních dodavatelů a bank se zájmy v regionu

Česká republika zavádí mezinárodní dobrou praxi a odvětvové standardy s cílem podpořit zásadní zvýšení efektivity a dlouhodobou udržitelnost dopravní infrastruktury ČR.


Ministr dopravy ČR a zástupce Ministerstva financí ČR, ve spolupráci s Asociací pro rozvoj infrastruktury, představí záměr akcelerovat rozvoj dopravní infrastruktury v ČR využitím širších kompetencí soukromého sektoru a infrastrukturního financování při zajištění dlouhodobě udržitelné kvality dopravní infrastruktury v ČR. Budou oficiálně představeny pilotní PPP projekty rezortu dopravy. Předpoklady úspěchu a očekávání veřejného a soukromého sektoru budou předmětem panelových diskuzí za aktivní účasti ministra dopravy, českých a zahraničních expertů. Asociace pro rozvoj infrastruktury zprostředkuje odbornou diskuzi o mezinárodní dobré praxi a účastníci vyjádří své názory a očekávání ohledně prezentovaných pilotních projektů.


Asociace pro rozvoj infrastruktury (ARI) působí jako think-tank soukromého sektoru pro oblast veřejné infrastruktury v ČR sjednocující názory významných dodavatelů projektové a inženýrské přípravy, stavební realizace, správy a údržby, financování a poradenství. ARI formou odborných diskuzí, návrhů a doporučení prosazuje jasná pravidla plánování, veřejného zadávání a řízení transparentních smluvních vztahů podle osvědčené mezinárodní dobré praxe.

Start českých PPP v dopravní infrastruktuře
Program
<<    07 / 2021    >>
PÚSČPSN
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31