B.I.D. services
kostkaZelená úsporám - seminář Brno

Vážení přátelé,

přinášíme vám sérii odborných seminářů k programu Zelená úsporám. Program Zelená úsporám si od svého spuštění získal značnou pozornost, bohužel však úspěšnost jeho využití není zdaleka taková, jakou by si zasloužil a jaká se očekávala. Nejčastější výtky směřují k jeho složitosti a administrativní náročnosti. Tyto námitky jsou více pochopitelné než oprávněné, neboť je určen nejširší veřejnosti, která nemá se získáváním prostředků z dotačních programů dostatečné zkušenosti.

Odborné semináře Zelená úsporám přinesou detailní a praktické informace o programu Zelená Úsporám. Projekt byl zahájen seminářem v Ostravě, který měl velký ohlas. Semináře poskytnou informace a konzultace potenciálním žadatelům o dotace z tohoto titulu, odbornou podporu,  zprostředkování služeb a dodávek, z nichž se jednotlivé projekty skládají. Tato iniciativa vyplní informační a servisní mezeru a zlepší celkovou výkonnost dotační linky Zelená úsporám.

Primární cílovou skupinou seminářů jsou nejen majitelé rodinných domků (retail), ale i vlastníci větších objektů či celků bytového fondu - bytová družstva, družstva vlastníků, obchodní společnosti a municipality, kde jsou realizační možnosti projektu Zelená úsporám řádově vyšší.

Těším se na viděnouHelena Sochrová
manažer semináře

Zelená úsporám - seminář Brno
Download
Sbornik
<<    07 / 2021    >>
PÚSČPSN
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31