B.I.D. services
kostkaZelená úsporám - seminář Ostrava

Vážení přátelé,

přinášíme vám sérii odborných seminářů k programu Zelená úsporám. Program Zelená úsporám si od svého spuštění získal značnou pozornost, bohužel však úspěšnost jeho využití není zdaleka taková, jakou by si zasloužil a jaká se očekávala. Nejčastější výtky směřují k jeho složitosti a administrativní náročnosti. Tyto námitky jsou více pochopitelné než oprávněné, neboť je určen nejširší veřejnosti, která nemá se získáváním prostředků z dotačních programů dostatečné zkušenosti.


Odborné semináře Zelená úsporám v rámci projektu INFOGREEN jsou zaměřeny na efektivní diseminaci detailních a praktických informací o programu Zelená Úsporám. Projekt bude zahájen řadou regionálních seminářů a následně pokračovat prostřednictvím sítě specializovaných informačních kanceláří INFOGREEN. Semináře a poradenská centra poskytnou informace a konzultace potenciálním žadatelům o dotace z tohoto titulu, odbornou podporu,  zprostředkování služeb a dodávek, z nichž se jednotlivé projekty skládají. Tato iniciativa vyplní informační a servisní mezeru a zlepší celkovou výkonnost dotační linky Zelená úsporám.


Semináře projektu INFOGREEN jsou spoluorganizovány společností McGreen a.s. ve spolupráci s MŽP, SFŽP, krajskými městy a kraji, a to postupně ve všech krajích ČR.


Primární cílovou skupinou seminářů jsou nejen majitelé rodinných domků (retail), ale  i vlastníci větších objektů či celků bytového fondu - bytová družstva, družstva vlastníků, obchodní společnosti a municipality, kde jsou realizační možnosti projektu Zelená úsporám řádově vyšší. Majitelům rodinných domků budou také sloužit informační poradenská centra INFOGREEN.


Zelená úsporám - seminář Ostrava
Program
Download
Sbornik
<<    07 / 2021    >>
PÚSČPSN
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31