B.I.D. services
kostkaReference

"Manažerce semináře, kterou byla Helena Sochrová, a panu řediteli Grégrovi se povedlo něco, v co jsem příliš nevěřil: i když se jednalo o prezentaci OPPIK, kterých již bylo nespočet, tato byla krátká, výstižná (proto poutavá) a odnesl jsem si z ní několik velmi zajímavých informací a podnětů," říká RNDr. Jiří Kopačka, který se za redakci TZB-info zúčastnil.

RNDr. Jiří Kopačka, TZB-info.cz


Ještě se vracím k včerejší akci České potravinářské fórum a i touto formou bych Vám i Vašim spolupracovníkům chtěla poděkovat za pozvání a ocenit vysokou úroveň akce po stránce organizační i programové. Strávený čas na této akci byl pro mě přínosný. Ať se Vám vše daří i do budoucna, těším se na možnou spolupráci.

Ing. Olga Šroglová, EASY, spol. s r.o. - EVROPSKÉ AGRO SYSTÉMY


Děkujeme za možnost účasti na konferenci Solární energie ČR 2012 a za možnost prezentovat naše řešení. Konference byla profesionálně připravena a organizačně 100% zvládnuta. Oceňujeme Vaše úsilí a dobrou práci. Určitě uvítáme spolupráci i při dalším konání konference.

Jan Sedlík, www.i4wifi.cz


Rád bych vám poděkoval za dle mého názoru úspěšnou konferenci Candela 2012 a to jak z pohledu obsahového, tak organizačního.Téma konference popsalo velmi dobře situaci ve VO v ČR. Jsem přesvědčen, že moha účastníkům otevřela oči především v oblasti využití LED diodového osvětlení. Fundované, díky zvolenému obsahu a času, byly prakticky všechny příspěvky, zvláště bych zdůraznil přínos pánů Černocha, Hrachoviny,  Hochmana a Adámka. Děkuji a zdraví

Blažek Rostislav, OVI Invest a.s.


Vážená paní Sochrová, chtěla bych Vám touto cestou ještě jednou poděkovat za skvělou akci (konference Financování vodárenské infrastruktury 2012). Úroveň organizace a celé akce včetně občerstvení naprosto super. Také program byl velmi zajímavý a přínosný. Těším se na další ročník této akce a na další konference firmy B.I.D. services.

Květoslava Botková, Senior Public Sector Finance Manager, Komerční banka a.s.


Dne 29. února 2012 jsem se konference Dopravní obslužnost v České republice, která se konala na Magistrátu hl. m. Prahy. Chtěl bych celému týmu organizátorů poděkovat za vhodně zvolená témata, přednášející i celkové pojetí konference. Kromě novinek v oblasti dopravní obslužnosti připravovaných Ministerstvem dopravy a seznámení se s (dle mého pohledu) nejlépe fungujícím integrovaným dopravním systémem v ČR na jižní Moravě byly velmi zajímavé rovněž informace k novému konceptu ve veřejné dopravě: flexibilním dopravním službám. Díky patří i za bezvadný průběh po organizační stránce! Kéž by bylo víc takových přínosných seminářů

Ing. Jiří Došlý, vedoucí oddělení, Dopravní podnik Praha, a.s.


Zabezpečení a organizace bylo bez chyby a jakýchkoliv problémů. Náplň byla dobře stanovena a téma je důležité a hlavně je velmi potřebné pokračovat v diskuzích na dalších konferencích. (konference Dopravní obslužnost měst a krajů)

Ing. Petr Blažek, Ing. Jindřich Prior, Dopravní podnik Praha, a.s.


Konference Bioenergie 2010 byla velice zajímavá, co se týče přednášejících i jejich přednášek. Hotel i jídlo bylo perfektní. Jen je škoda, že došlo k většímu časovému skluzu, nemohla jsem zůstat déle, takže jsem všechny přednášky neviděla.

Mgr. Veronika Hase , Výzkumné energetické centrum, VŠB - Technická univerzita Ostrava


Chcem Vám poďakovať za príležitosť zúčastniť sa na takom skvelom podujatí. Konferencia Slovak PPP Forum 2010 znamenala pre mňa veľký odborný a zároveň osobný prínos. Takúto spätnú väzbu sprostredkovávam i svojmu okoliu, najbližšie dokonca vedeniu Žilinského samosprávneho kraja.

Ing. Jaroslava Mišíková, riaditeľka odboru centrálnej koordinačnej jednotky, Žilinský samosprávny kraj


Chcela by som vam tiez este raz zablahozelat k organizacii. Bolo to velmi profesionalne a prednasky zaujimave, co sa odrazilo aj  na vysokom pocte ucastnikov. Niekolko z nich so mnou nadviazalo kontakt cez mail, z coho sa tesim. Prajem vam aj do buducna vela uspechov.

Jana Cicmanova,
Project Manager, Energy Cities, Francie


Chci Vám touto cestou velmi poděkovat za množnost zúčastnit se Vámi připravené a zajištěné konference GOING GREEN ve dench 15. -16. 6. 2010 v Praze. Průběh celé konference byl na vysoké úrovni. Velice si cením zajištění tak kvalitních domácích i zahraničních přednášejíích. Všechny jejich příspěvky mne velmi oslovily a osvětlily mi některé problémy z této projednávané oblasti. Získané informace mi pomohou v mé práci projektového manažera při zpracovávání a realizaci projektů z Operačního progamu životní prostředí, ale i z ostatních progamů, které se těchto oblastí také dotýkají. Také Vám děkuji za perfektní organizaci a zajištění servisu pro všechny účastníky po celou dobu trvání konference. Věřím, že se budu moci ještě někdy zúčastnit akce, kterou bude Vaše společnost piřpravovat.

Ludmila Vališová, projektový manažer, ORM Havlíčkův Brod


Úroveň konference Czech PPP Forum 2010 hodnotím jako velmi dobrou, zejména práci a vystupování p. ředitele M. Popa a jeho týmu při její organizaci a v jejím průběhu. Vystoupení přednášejících bylo vesměs kvalitní a dobře připravené. Lze si jen přát, abychom již na příští konferenci mohli slyšet o konkrétní realizaci projektů PPP na centrální úrovni v ČR.

Ing. Rudolf Tesař, Generální ředitelství Vězeňské služby ČR


Seminář 12. Emission Trading byl zajímavý a dobře zorganizovaný.

Zdeněk Zorkler, Český svaz zaměstnavatelů v energetice


Myslím, že konferencia Sk PPP Forum bola zorganizovaná na vysokej úrovni. Ocenil som najmä zmenu lokácie, pretože tieto priestory majú podľa mňa omnoho vyššiu kvalitu ako minulý rok. Bol som príjemne prekvapený aj z účasti a jej internacionálneho charakteru.

Ján Azud
, Ružička Csekes s.r.o.


Vďaka za perfektne zvládnutú organizáciu konferencie Slovak PPP Forum 2009 a prístup k zborníku. Dlho som premýšlal nad nejakým tým nedostatkom, ale na nič zmysluplné som neprišiel, takže referencie sú len tie najlepšie.

Miroslav Kabát, Odbor partnerských projektov, Ministerstvo financií SR


Ze své původně vědecké profese, kde jsem často stála jak před plátnem tak v auditoru, poznám dobře zorganizovanou konferenci. Mohu srovnávat s řadou konferencí v Evropě, Asii a ČR a ta připravená vámi byla opravdu perfektní. Jediné co bych ocenila, je nějaký stručný sumář v angličtině. Díky za perfektně zorganizovanou Solární konferenci, prostředí hotelu  i celkové podmínky byly na mezinárodní úrovni!

Hana  Kopecka, Mitsubishi Corporation Praha Office


Dakujem Vam za skvele zorganizovanu konferenciu Solar Power 2010. Na konferencii zaznelo viacero velmi zaujimavych prednasok.

Michal Molnar, juwi Holding AG


I congratulate you and your colleagues in organising such an interesting and well run conference. I was most impressed with the quality of the contributions and I sensed that the delegates went away very satisfied. I am very much looking forward to returning to the Czech Republic to attend you next event.

Dan Sequerra, Sheffield Cultural Quarter, UK


Zúčastnil jsem se konference ČR - dopravní uzel Evropy, kterou Vaše společnost pořádala. Dovolte mi, abych Vám tlumočil své ocenění náplni i organizaci konference. Bude-li Vaše společnost pořádat podobné akce, prosíme Vás o zaslání pozvánky.

Ing. Jan Skalický,
vedoucí odboru investic a správy majetku Města Černošice


Přestože jsem se nemohla zúčastnit obou dnů Vaší konference o dopravě, tak musím říci, že mi dokonale odpověděla na naše otázky a vyjasnila přehled o dané problematice. Ušetřila mi hlavně hodně času, který bych strávila schůzkami s jednotlivými organizacemi, společnostmi a institucemi. Děkuji Vám za vstřícný přístup a to jak k přihlášce na poslední chvíli tak i k cenovým podmínkám.

Markéta Jelínková, ředitelka, Intensa SanPaolo CR


Zajímavá a dobře organizačně připravená konference. Je znát, když organizaci takovéto akce převezme profesionál. Citlivě volené množství příspěvků a přestávek v pravý čas nám umožnilo udržet pozornost po celou dobu konference.

Ing. Eva Kartáková, FSV ČVUT, Praha

Pro přístup ke sborníkům prosím zadejte svůj kód a odešlete.

Upcoming